Duben 2017

koukám na xenu, no

13. dubna 2017 v 21:33 | Jolly |  Holky s holkama
Černovlasá žena seděla při kraji postele. Mezi jejími silnými stehny klečela dívka, hlavu položenou na pravé noze druhé ženy. Ta se jí probírala světlými vlasy, na rtech jí hrál mírný úsměv.

Blondýnka se po chvíli sklonila a začala rozsévat motýlí polibky po vnitřní straně stehen její přítelkyně. Když dorazila do jejich středu, zvedla oči a usmála se. Černovláska ji pobídla dlaní na týlu.

Dívka prsty odrhnula jednoduché černé kalhotky a jala se pokračovat v polibcích.

the whole thing is just weird

10. dubna 2017 v 20:45 | Jolly
The very inside of me is indeed as soft as velvet.
A little more slippery, though.
Little more painful to touch, too.
Isn't it funny how I think it's awkward to text you but go on and talk about it here?
Anyway.
It gives me anxiety.

už zase sedím ve vaně (obrázek nepřiložen)

9. dubna 2017 v 20:45 | Jolly
Pojďme si ujasnit několik věcí:

Čeština zní divně.
Miluju Měsíc. (Kdy je nejbližší úplněk?)
Jsem osamělá, ale to se stává.
Chybí mi fyzickej aspekt vztahu. (Hlavně se neptejte na můj absolutně nezdravej postoj k milostnejm citečkům.)
Ale obecně jsem nejspíš šťastná. Je to bezva.

my room is a mess (you should know what that means)

7. dubna 2017 v 21:51 | Jolly |  Útržky
I wish you'd lie in between my thighs. That you'd learn just how wide they can part for you.
(No, I have no idea who I'm talking to.)
I wish you'd fuck me while there's a rock song playing in the background. That you'd paint my neck and collarbones and breasts in purple bruises that scream "I was here".
I think about these things so randomly - in a packed theater while observing the ballet dancers embrace in a tight hug. Yet I never remember to wish on them when the clock reads 22:22. I guess I don't need them so badly.

nemůžu to dostat z hlavy

4. dubna 2017 v 20:08 | Jolly |  Útržky

Obkročmo nad jeho klínem, zády k jeho obličeji. Vlasy přes jedno rameno. Jeho dlaň obemykající její krk zezadu. Přiráží proti jejím líným, táhlým pohybům. Nedočkavý. Skoro by obrátila oči v sloup.

kratší by to nešlo?

3. dubna 2017 v 20:01 | Jolly |  Holky s holkama
Mezi jejími snědými stehny se světlé vlasy druhé dívky vyjímají. Klečí nad jejím obličejem a jen zlehka se pohupuje v bocích. Veškerou práci vykonává mrštný jazyk ležící dívky. Každá bledá dlaň objímá jedno stehno - krásný kontrast. Kdyby mohla, vyfotí si to.

Opakovaný tvar osmičky ji donutí několikrát zavzdychat a zlomit se v pase, dlaněmi se opře o čelo postele. Skoro by přísahala, že ji cítila se usmát. Pak se jí však veškeré smysluplné myšlenky vykouří z hlavy.

Blondýna preferuje penetraci. Prsty, hračkou, penisem... Hraje si s ní, vychutnává si to. Věnuje se jejímu hrudníku, dlaň nehybně položenou proti jejímu vlhku, zatímco ona se kroutí. Nejdřív jeden, pak dva prsty, které rozevře do véčka a vezme si ji tak. K orgasmu jí pak dopomůže palec lehce přiložený ke klitorisu.

česky to nezní tak vzletně

1. dubna 2017 v 20:09 | Jolly |  Holky s holkama
Už je to dlouho, kdy naposledy zabořila prsty do rudého, pulzujícího saténu, do vlhka a tepla ve středu doširoka rozevřených hebkých stehen, lákajících, zvoucích. "Ano, tam, tak - prosím."

Je to osvobozující pocit. Tohle: sotva devatenáctiletá dívenka, nahá, beze studu, pod ní. Usmívá se sladce, v černých očích jiskřičky. Přitáhne si ji za krk k polibku. "Kousni mě."

Pod jejím jazykem se kroutí a svíjí, houpe boky proti jejím pohybům a bože, jak je sprostá. Při orgasmu se celá rozechvěje a krátce vykřikne.

Nechá se od ní ošukat třemi prsty naráz - jsou dlouhé a útlé a holka umí. Aby utlumila jakékoli hlasové projevy, věnuje se zdobení dívčina krku a je za to odvděčena vzdechy a rychlejším tempem přírazů a - oh.