Květen 2017

určit datum vydání

30. května 2017 v 20:55 | Jolly |  Deník
Z počítače vyhrávají Arctic Monkeys a album Harryho Stylese a vlastně cokoliv, co zní i jen trošku jako rock. Já sedím na opěradle pohovky, zády opřená o zeď a koukám jak slunko pomalu zapadá. Chci ti napsat, že mi chybíš. Ty a tvoje krajkovaný kraťasy a tričko Star Wars. Piercing v břiše. Ty a tvoje vlasy hrající všema barvama. Nebe teď taky hraje všema barvama. A ptáci řvou. A nějakej týpek do toho zpívá.

Mám chuť napsat i jiný holce, že by se mi nejspíš líbilo ji líbat. Chci vyřvat do světa, že mi to všechno chybí. Líbání na zadním sedadle jedoucího auta, sex vedle ložnice tvých rodičů, tance na klíně v přelidněným sále. Jenže svět už to ví a všem je to u prdele.

Mám chuť poslat svý polonahý fotky těm pár klukům, co mi zbyli v přátelích, ale nevím nevím, jak by se to líbilo gayi a zadanýmu muži, co mu táhne na čtyřicet. Docela se mi daří své implusy a obsese krotit, ale stejně bych si měla jít pokecat s nějakou tou psycholožkou. Makám na tom.

Já a kočka hledíme z okna a ptáci řvou a slunko zapadá a nějakej týpek furt zpívá a já jsem furt stejně osamělá.

na kolena na kolena jéjéje

25. května 2017 v 18:16 | Jolly |  Kluci s klukama
Stál jsem uprostřed jeho pokoje a připadal si trochu blbě. Stěny byly bílý a povlečení Star Wars. Bylo nám osmnáct.

Stál jsem uprostřed jeho pokoje a jediná věc na mně byl bílý ručník narychlo obmotaný kolem pasu. Útlými prsty ho rozevřel a nechal spadnout na zem. Na sucho jsem polknul.

Stál jsem uprostřed jeho pokoje a stál mi. On se ladně svezl na kolena. Chvíli se mi upřeně díval do slabin a pak - zpomaleně, jako ve filmu - vzhlédnul. Měl děsně modrý oči. Pak už si pamatuju jen na jazyk a hebko a vlhko a teplo a oh kurva...

please read in slam poetry voice

3. května 2017 v 17:19 | Jolly |  Útržky


in an alternate universe i marry by the end of this year. i have a child by next summer.

in an alternate universe i become a teacher. after the first child i have three more.

in an alternate universe i am just like my grandmother. i do not have anxiety. i have a golden tooth and a field to work on every afternoon.