Říjen 2017

selfish

26. října 2017 v 22:50 | Jolly |  Deník
I want too much, want one too many things. I cannot help myself; I've been starving for too long.
writes about self bcs i'm a narcissist

21. října 2017 v 19:24 | Jolly |  Deník
They saunter into the room, feet dragging over the floor not on purpose but out of habit. Their black sneakers have a platform that adds an inch to their height. Their back curls at the shoulders, slouching. Their hands are always cold, and the nail polish chipped.

Something about their face draws people in. It may be their deep brown eyes, not entirely hidden by glasses. Their dark hair is cut to a bob length, with a part shaved off at the nape.

When they speak it is often low in pitch, and they swear like a sailor. They appear intelligent, though they will claim themself be dumb as shit. They smile a lot and laugh unapologetically.

They are passionate, maybe scarily so, and loyal. Their tempter is short, but their anger silent. They have the ability to calm people down, even though they themself are stressed. You will find these things out a bit later. Right now they just seem to have an infinite amount of sex jokes.

theoretical kink exploration

17. října 2017 v 20:31 | Jolly |  Holky s holkama
Za okny se stmívá, přestože je teprve k sedmé večerní. Rádio nahoře na ledniče (vedle umělé květiny) přehrává výběr nejlepších písní jejich oblíbené skupiny. Lou myje nádobí. Vlasy má stažené ve vysokém culíku, který odhaluje vyholený zátylek. Samanta se na židli mazlí s kocourem. Tiše si prozpěvuje spolu s nahrávkou. Ve dřezu šumí voda.

Chvíli poté, co Lou vypne vodu, dohraje i CDčko. Sam nechá kocoura spát na židli a obejme Lou zezadu, hlavu zaboří do jejího krku. Musí se trochu zohnout, je o hlavu větší než ona.

"Pojď," zamumlá jí do krku a vezme ji za ruku.

Sam ji odvede do obyváku, kde na stolku a na poličkách hoří svíčky. V rohu svítí lampa. Sedne si na gauč a Lou se jí automaticky sveze do klína, kolena vedle Samantiných stehen.

Lou se usměje, když se špičky jejich nosů dotknou.

Sam jí sundá gumičku, shrne si ji na zápěstí, pak jí vplete prsty do (zrovna teď) modrých vlasů. Lou se v jejím klíně skoro rozplyne. Dlaně má položené na Samantiných bocích, pod volným tričkem. Sam si s jejími vlasy hraje, pročesává je prsty, masíruje, občas zapojí i nehty.

Lou má opřené čelo o její spánek. Sam slyší každý její výdech a nádech. Jsou zrychlené, ale pravidelné. Na chvíli ruce z jejích vlasů vytáhne, to aby z Lou mohla rychle stáhnout nátělník. Pak začne zespod. Pravá dlaň zůstane položená na bedrech, zatímco levá přejede přes všechny hrbolky Louiny páteře, k vazu. Pohladí kratičké vlásky na týlu a pak prsty vjede Lou do vlasů, sevře je v dlani a zatáhne.

Lou překvapeně vydechne, zasténá.

"Dobrý?" zeptá se Sam.

"Jo," přikývne Lou co nejvíc může, zatímco Sam stále svírá její vlasy v pěsti.

S dalším zatáhnutím už ji políbí, aby zamezila dalším zvukům, přece jen jsou tu zdi z papíru.

rým a rýma

12. října 2017 v 22:12 | Jolly |  Útržky


Nemám ani jedno.