Listopad 2017

'Tis the season

25. listopadu 2017 v 18:57 | Jolly |  Útržky

Pouliční lampy v mlze. Prázdné lavičky vypadající osaměle. Obláčky dechu, červené tváře. Studené špičky nosů. Zmrzlé prsty, propletené do sebe. Bílá šňůra od sluchátek visící mezi námi. Rychlá chůze. zima zima zima. Vidina kouřícího hrnku s čajem.

docela jízda

8. listopadu 2017 v 17:40 | Jolly |  Holky s holkama

"Chci tři tvoje prsty hluboko uvnitř sebe," zašeptá mi do ucha, hned co nastoupíme do taxíku.

Sbalila jsem ji v klubu, ani nevím, jak se jmenuje. Představila se mi jako Angel. Je to vtipně ironické, to musím uznat. Líbila se jí moje vyžehlená košile a drahý hodinky. Mně se líbil pohled do jejího výstřihu.

Kurva, polknu a nedobrovolně stisknu stehna k sobě. Nadiktuji řidiči adresu zcela profesionálně, zatímco ona útočí na místo, kde se spojuje mý pravý rameno s krkem. Zaryju prsty do jejího boku. Jen se uchychtne.

Donutím ji se připoutat než zajedu levou rukou pod její sukni. Nemá kalhotky.

Doprdele! Zostra vydechnu nosem, zatímco ona se s tím moc nesere a zasténá, když se jí poprvé dotknu.

"Budeš potichu," zavrčím jí do ucha.

Kousne se do rtu a přikývne.

Dám jí, o co si žádala, jeden prst po druhým. Ráda bych dostala svoje ruce na ty její úžasný kozy, ale to bude muset počkat. Šukám ji tak rychle, jak mi ten nepřirozenej úhel dovolí. Než se udělá, připlácnu ji druhou dlaň přes pusu. Hravě mě kousne do prostředníčku. Když vytáhnu prsty z ní, chytne mě za zápěstí a všechny tři dá do pusy a olíže je do čista.

this some kinky shit

6. listopadu 2017 v 19:30 | Jolly |  Holky s holkama

Varuji před: dom/sub, spanking

-

Je na posteli na všech čtyřech. Teda, na kolenou a předloktích, na kterých má položenou hlavu. Zápěstí má narychlo svázaná k sobě opaskem. Vlasy se jí lepí na obličej. Čeká.

"Už toho lituješ, co?" zeptá se jí Madam.

Místo odpovědi jen zakňučí a odolá nutkání se pohnout. Nesmí. Nedočkavostí se chvěje. Cítí vlastní vlhkost pomalu stékat po vnitřních stranách svých stehen.

"Měla bych tě tu takhle nechat," pokračuje Madam zcela nezaujatým hlasem. "Celá se na to třeseš. Nezasloužila by sis to, hm?"

Zakroutí hlavou jak nejlépe ve své poloze dokáže.

"Ne, raději ne. Dobrá tedy. Řekla sis o to."

Prásk. Na stehna jí dopadne rána. Zprudka se nadechne. Prvně nedokáže zaregistrovat, čím je bita. Prásk. Je to rákoska. Po třetí ráně zakňourá, po páté už má slzy v očích. Čeká na šestou, marně.

"Doufám, že ses poučila."

"Ano, Madam," zalkne se.

"Mám tě teď ošukat?"

"Prosím, Madam."

rozhodně to není moje vina

3. listopadu 2017 v 22:18 | Jolly |  Holky s holkama
Nejspíš to je blbej nápad, šukat na pohovce, co není naše, v bytě, kde rozhodně nebydlíme. (Zcela určitě to je blbej nápad.) To nás ale vůbec odradilo.

Bytem proudí docela dost lidí, tepe hudba, všude plno levnýho chlastu. Typická "house party", nebo hauska, jak tomu říkají moderní mladí. Ne, že bych byla stará. Ale občas se tak cítím.

Rozhodně jsem neplánovala, že mi Verča padne do klína jen ve svojí minisukni (je listopad, proboha). Kolem krku má typicky devadesátkovej choker černé barvy - jak jinak. Výstřih ne do Véčka, ale polokružnice. Víte, jak to myslim. A samozřejmě nemá podprsenku.

"Ahoj," usměje se na mě a zamává dlouhatánskejma řasama.

"Ahoj," nadzvednu levej koutek v poloúsměvu.

"Tak mě napadlo," začne zcela konverzačně, zatímco si hraje s límcem mé košile, "jestli by ses nechtěla líbat?"

Nadzvednu obočí v otázce, ale spiklenecky se na ni zakřením.

"Ale! Kde se to v tobě vzalo?" provokuju. Cítím z ní tequillu, ale to nebude jen tím. Samozřejmě v tom hrane roli můj neodolatelný sex-appeal. (A fakt, že jsme spolu už třikrát spaly.)

Verča jen převrátí oči v sloup. "Tak co?"

"Moc ráda," řeknu a přitáhnu ji za zátylek k polibku.

Pak už to jde docela rychle: vezmu ji za zadek a zjistím, že má krajkový kalhotky, ona mi prsty prohrábne vyholený zátylek až je zaplete do vlasů a zatáhne, až nakonec mě vezme za zápěstí a strčí mi dlaň do svýho klína. Zvednu obočí. Ona se jen ušklíbne. Na opěradle na druhým konci pohovky se někdo líbá, na plácku, kde původně stál stolek, se tancuje, a po okraji místnosti stojí hloučky povídajících. Děsně nenápadný.

Nabídnu jí dva prsty a ona je vezme až po klouby. Rozpálí se mi z toho stehna. Druhou rukou ji držím za bok, zatímco ona se nadzvedává a zase padá zpátky do mýho klína. Je to trochu divnej úhel a bolí mě zápěstí, ale nejspíš to přežiju. Tvář má opřenou o mý rameno a strašně sprostě mi vzdychá do ucha. A taky mi udělala cucflek.

Nepoznám, jestli se udělala, nicméně po chvíli, co se mně zdála jako nekonečnost, mě políbí na rty a sleze ze mě. Kalhotky mi nechá jako suvenýr v náprsní kapse košile.