Květen 2018

B

22. května 2018 v 17:37 | Jolly |  Kluci s klukama
Podivej, nebudu ti lhát. Trochu jsem pil a pak jsem tam přišel. Měl pomněnkový oči a vlasy barvy pochcané slámy. Šel jsem k němu domů.
Po cestě mi povídal o hvězdách a proč se nikdy nestal muzikantem, i když moc chtěl. Byl to moc chytrej kluk. Řekl jsem mu, že jsem vždycky chtěl bejt spisovatel, ale jsem na to moc sprostej, málo piju a moc šukám, nebo naopak, a Bukowski už tu jednou byl.
Bydlel v malym bytě v posledním patře paneláku s dvěma dalšíma klukama. Prý jim to nevadí, ale taky buď potichu, říkal. Měl moc krásný péro. Vzal jsem ho do pusy úplně celýho a on mi ojel pusu tak, že jsem brečel. Bylo to skvělý.

Nina

5. května 2018 v 18:59 | Jolly |  Holky s holkama
Tehdy jsem ještě měla dlouhé vlasy. Bylo jaro, to opravdové, ne zkrácená týdenní verze jako letos. Jela jsem do města jen tak z rozmaru. Rozhodně jsem nečekala, že ji potkám.

Seděla na zídce pod Petrovem, nohy se jí houpaly nad srázem. Rezavé vlasy rozsypané po zádech. Byla sama. Pozdravila jsem ji.

Otočila se mým směrem a zamžourala na mě modrýma očima. Neměla brýle. Když mě poznala, usmála se.

"Můžu se přidat?"

Kývla hlavou na souhlas.


Tiskla mě ke zdi a líbala mě dokud jí nedošel dech. Sešeřilo se, vzduch chládl. Na pažích mi vyskočila husí kůže. Smála se, tak krásně se smála.


Skončily jsme u mě. Dostala večeři a zdvořile konverzovala s mými rodiči. Ti zase zdvořile přešli fakt, že jsme se sprchovaly spolu.


Když jsme se líbaly, dělala u toho malé zvuky libosti. Měla dlouhé nehty, ale uměla to jazykem. Tváře, nos a ramena měla poseté pihami. Koukala se mi do očí, když se udělala.


Rozloučila se se mnou polibkem na zápraží. Od té doby už jsem ji neviděla.